Your Cart
0
  • No products in the cart.
Image Alt

O Mne

Lektorka Angličtiny

Zuzana Melichárová

Volám sa Zuzana, som lektorka angličtiny a tento web som pripravila pre vás všetkých, ktorí sa so mnou chcete angličtinu učiť.
Najviac sa venujem konverzácii, pretože to považujem za najkľúčovejšiu časť štúdia, ktorú treba zapojiť do výučby a nie sa na hodinách venovať iba cvičeniam, testom a gramatike, tie sa totiž celkom dobre dajú učiť aj svojpomocne. Preto som sa rozhodla vytvoriť svoj online priestor a pospájať svoj Instagram, YouTube kanál a tento web, kde postupne nájdete videá a materiály, s ktorými môžete pracovať aj sami a dobehnúť to, čomu nerozumiete v škole, alebo aj len tak si niečo pozrieť pre svoj vlastný rozvoj, ak už do školy nechodíte.
Angličtina pre mňa nie sú len úrovne A1, B2, testy a stres, ale je to bežný život, kde angličtinu každý z nás potrebuje, či už v práci, pri cestovaní, pri svojich záujmoch, aby nám ten život uľahčila a neboli sme obmedzení rečovou bariérou. Podľa mňa sa jazyk dokáže naučiť ktokoľvek, bez ohľadu na vek, ak sa mu chce, ak je dostatočne zanietený, uvoľnený a má ten jazyk rád. To je záruka, že to pôjde, aj keď si teraz možno neveríte.
A preto, ak vám pomôžem vo vás prebudiť vieru v seba a pomôcť čo i len s jednou vecou, budem sa tešiť ☺

E : zuzana@anglictinasprstomvnose.sk

Insta: @AnglictinaSprstomVnose

Zdieľaj:

Alebo sa jednoducho prihlás na odber noviniek, aby ti nič neuniklo

    Don't have an account?

    Register

    You don't have permission to register
    X